Jesteśmy już po konferencji Sony na targach CES i nie zobaczyliśmy na niej Xperii Z4. Nie pojawił się też żaden inny smartfon. Było nudno i o niczym.

Pisałem Wam kilkukrotnie o targach CES i tym co możemy tam zobaczyć. Rzeczywistość okazała się bardzo brutalna i nie został pokazany żaden smartfon. Konferencja trwała nieco ponad godzinę i była po prostu słaba. Strasznie przegadana i spokojnie mogłaby się nie odbyć. Zobaczyliśmy nowe kamerki z nagrywaniem 4K, Smart B-Trainer, czyli słuchawki dla sportowców z pamięcią oraz stalowego SmartWatch’a 3. A przepraszam, został jeszcze pokazany odtwarzacz muzyki Walkman NW-ZX2 za 1200 dolarów.

walkman-zx2

No i na scenie pojawił się przez chwilę Tony Hawk, który zachwalał kamerkę Action Cam od Sony.

Ja jednak przez całą konferencję czekałem na telefon lub jakieś konkretne zapowiedzi o nadchodzących urządzeniach. Dowiedziałem się jedynie, że Lollilop zacznie trafiać na urządzenia Sony w lutym. Nic więcej.

Przez chwilę nawet pomyślałem sobie, że byłoby to niezłe strollowaniu publiczności gdyby CEO powiedział, że już kończy, a zaraz się cofnął i zaprezentował telefon. Prawie zgadłem. Tylko chyba nie zrozumiał do końca żartu, ponieważ już nie wrócił, a my zostaliśmy z niczym.

Sam przez większość czasu siedziałem w nadziei, że coś się stanie właśnie tak:

08 ALTEWAISAOME SmartBand lifestyle

Jednak co chwilę zerkałem na zegarek, ponieważ konferencja się przedłużała i sprawiała wrażenie, że jest o niczym.

04 SmartWatch 3 stainless steel lifestyle 2

Gdybym wiedział, że nie zobaczę niczego ciekawego to już dawno bym z niej uciekł.

16 Smart B-Trainer lifestyle 1

Szczerze powiem, że spodziewałem się czegoś większego po tej konferencji i nie jestem osamotniony pod tym względem. Kilku innych blogerów narzekało, że czekało do 2 nad ranem, żeby zobaczyć wielkie NIC. Ja musiałem wstać o 9, ale mi to też się nie uśmiechało.

Szkoda, że wyszło jak wyszło. Sony zrobiło konferencję na siłę, ponieważ inni swoje zapowiedzieli i nie pokazali na niej NICZEGO interesującego. Dla mnie jest to tylko tracenie czasu osób zainteresowanych. Zawsze staram się szukać pozytywów w działaniach Japończyków, ale teraz nie dam rady.

Sony dało ciała z tą konferencję i zamiast poważnej prezentacji wyszła im nudna gadka o niczym, która trwała godzinę.

SzklanySamuraj.pl to część bloga Kondux.pl, która poświęcona jest smartfonom z serii Xperia oraz innym produktom Sony. Jeśli chcecie być na bieżąco dajcie lajka:

Zdjęcia: blogs.sonymobile.com , liliputing.comphotar.ru