Takiej kolekcji Xperii na pewno nie widzieliście, jest obłędna!

Takiej kolekcji Xperii na pewno nie widzieliście, jest obłędna!

Jestem fanem Xperii i chociażby dlatego założyłem Szklanego Samuraja. Jednak gdy widzę taką kolekcję telefonów Sony to muszę uczciwie przyznać, że jeszcze mi wiele brakuje do bycia super fanem!

Wielu z nas lubi coś zbierać. Znaczki, pocztówki czy chociażby samochody lub motocykle jeśli pozwalają nam na to finanse. Jednak można też zbierać telefony i poniższe zdjęcia sa tego najlepszym przykładem. Powiem uczciwie, że gdybym mógł sobie na to pozwolić to pewnie poszedłbym w ślady tego fana Xperii. Ta kolekcja jest świetna i nie ukrywam, że oczy mi się świecą gdy ją widzę.

A co Wy myślicie o takim zbieraniu smartfonów? Ma to sens czy jednak zostajecie przy znaczkach?

Xperia-Collection_2 Xperia-Collection_3 Xperia-Collection_4 Xperia-Collection_4-1040x484 Xperia-Collection_5 Xperia-Collection_6 Xperia-Collection_7 Xperia-Collection_8 Xperia-Collection_9 Xperia-Collection_10 Xperia-Collection_11 xperia-kolekcja xperia-kolekcja-2 Xperia-Collection_1

szklanysamuraj — kopia (450x150)

SzklanySamuraj.pl to część bloga Kondux.pl, która poświęcona jest smartfonom z serii Xperia oraz innym produktom Sony. Jeśli chcecie być na bieżąco dajcie lajka:

Źródło: xperiablog.net, digi-wo.com